UWAGA KONKURS!!!

Dzisiaj, czyli 10 maja rozpoczynamy pierwszy konkurs na blogu!!
Niedługo na fp stuknie 8000 polubień i z tej okazji razem 
z wydawnictwem REA-SJ www.rea-sj.pl przygotowaliśmy konkurs :D


Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o jedną z trzech nagród należy wykonać zadanie konkursowe, polegające na nadesłaniu zdjęcia dania wykonanego z DOWOLNEGO przepisu znajdującego się na blogu Malinowo w kuchni na adres: drabina0395@gmail.com (z nadesłanych zdjęć utworzę galerię konkursową na fp bloga) oraz polubienie fanpage bloga Malinowo w kuchni i udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy na Fb.


Konkurs trwa od 10.05.16 do 20.05.16 do godziny 23:59.


 WYGRA ZDJĘCIE Z NAJWIĘKSZA LICZBĄ LAJKÓW NA FACEBOOKUNagrodą w konkursie są trzy równorzędne książki "Zioła w domowej aptece - kiedy zbierać i jak stosować. Poradnik na wszystkie pory roku" autorstwa Karin Greiner.
Recenzję książki przeczytacie tutaj: KLIKBiorąc udział w konkursie automatycznie akceptujecie warunki konkursu oraz poniższy regulamin:
1. Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo REA-SJ Sp. z o.o. z siedzibą w Konstancinie Jeziornej przy ul. Kościuszki 21. 
2. Nagrody będą wysłane wyłącznie na terenie Polski na adresy wskazane przez zwycięzców.
3. Organizatorem konkursu jest blog www.malinowowkuchni.pl we współpracy z Wydawnictwem REA-SJ Sp. z o.o.

4. Każdy może przesłać maksymalnie 3 zgłoszenia konkursowe, ale wygrać może tylko raz. Pamiętaj o tytule przepisu i wpisaniu go również w mailu przy wysyłaniu zdjęć. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem lub nickiem.

5. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie liczby lajków pod swoim zdjęciem konkursowym na Facebooku, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu. 
6. Poprzez wzięcie udziału w konkursie Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.


Czekam na Wasze zgłoszenia konkursowe !!

Komentarze

Polecam z CENEO

Print Friendly and PDF